Prijavnica za krizmanike

Dragi roditelji naših krizmanika i krizmanica,

molim vas da do najkasnije 15. kolovoza 2020. ispunite prijavnicu s ove poveznice.

Kako bi organizacija ovoga radosnoga događaja bila što bolja i jednostavnija za sve nas uključene, molim vas odgovorite jasno i u roku. Za sva vaša pitanja dostupan sam na e-adresi: maticivan31@yahoo.com.

Krizma će se održati u dvorištu Bazilike ili u privremenoj crkvi, 6. rujna u 9h.

Za taksu i troškove organizacije potrebno je izdvojiti 150kn. Ukoliko neko nije u mogućnosti izdvojiti potreban iznos, molim vas da to navedete u stavci “Vaši komentari, pitanja i napomene”.

Napomena: tko nije kršten i/ili pričešćen u Bazilici Srca Isusova treba donijeti potvrdu o krštenju ili pričesti najkasnije do 15. kolovoza 2020.

Srdačno Vaš župnik,
Ivan Matić